خدمات پشتیبانی مایا

شرکت رایان اندیشه مایا در جهت ارائه خدمات شبکه و با توجه به نیاز سازمان ها و شرکتها ، از دانش تخصصی کارشناسان مجرب خود بهره می برد تا خدماتی متفاوت با توجه به نیاز کاربران ارائه دهد .

حال پس از گذشت یک دهه فعالیت و با توجه به گسترش روز افزون نیازهای مشترکین درحوزه ICT ، دامنه فعالیت های این شرکت بیش از پیش گسترش پیدا کرده است .

به طور کلی فعالیت های این شرکت به دو بخش تقسیم می شود :

بخش اول

اجرا ، تامین تجهیزات ، پشتیبانی و هوشمند سازی محیط و کارگاه های آموزشی مانند مدرسه ، آموزشگاه و… با استفاده از تجهیزات هوشمندسازی همچون زیروکلاینت ، تین کلاینت ، برد هوشمند ، ویدئو پروژکتور ، قلم هوشمند و… .

بخش دوم

بر اساس تامین تجهیزات شبکه ، مشاوره ، نظارت ، اجرا و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ، دوربین های مدار بسته ، راه اندازی سرویس های VDI بر اساس تکنولوژی VMware و Citrix و دیتا سنتر به طور اخص، و صنعتICT  به طور اعم می باشد .

خدمات قابل ارائه توسط شرکت رایان اندیشه مایا به شرح زیر می باشد :

در مجازی سازی سرور می توان به جای خرید چند سرور ، یک سرور فیزیکی تهیه و با ایجاد چندین سرور مجازی ، حداکثر استفاده را نمود که این امر موجب کاهش هزینه و تسهیل در مدیریت شبکه می شود.

در مجازی سازی برنامه تمامی پردازش ها سمت سرور صورت می گیرد و کاربر تنها درخواست خود را ارسال می کند . برای این امر تنها کافیست یک نسخه از نرم افزار را بر روی سرور خود نصب کنید .

در این مجازی سازی کاربر می تواند با هر نوع دستگاهی و از هر جائی وارد محیط کاربری خود شود . همچنین وابستگی به سخت افزار کاملا از بین می رود .

به طور کلی مجازی سازی با استفاده از دو تکنولوژی Citrix و VMware انجام می شود.

  • دوربین های مداربسته

در کنار خدمات شبکه و پشتیبانی آن ها ، بخش مهمی از خدمات شرکت رایان اندیشه مایا به پشتیبانی از دوربین های مدار بسته و سیستم های حفاظت تصویری معطوف می شود .

خدمات مایا در حوزه دوربین های مدار بسته

-مشاوره در انتخاب نوع دوربین های مدار بسته آنالوگ و تحت شبکه ( IP )
-مشاوره در مورد سیستم های ذخیره سازی مرتبط با دوربین های مدار بسته
-نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته و جانمایی مناسب جهت نصب آن ها
-خدمات داکت کشی و کابل کشی جهت اتصال دوربین
فروش انواع دوربین های آنالوگ و تحت شبکه

  • هوشمندسازی

هوشمند سازی مراکز و کارگاه های آموزشی با استفاده از برد هوشمند ،پرده نمایش، ویدئو پروژکتور ، سیستمهای کامپیوتری همچون زیروکلاینت ، تین کلاینت و کامپیوترهای رومیزی و لپ تاپ صورت می گیرد . شرکت رایان اندیشه مایا در زمینه مشاوره ، نصب و اجرا دارای رزومه ای قوی بوده و با برترین مراکز آموزشی در سطح کشور همکاری های لازم را داشته است .

  • زیروکلاینت

یک زیروکلاینت دستگاهی کوچک به اندازه گوشی موبایل است که در مجموعه ها جایگزین رایانه های دیگر می شود.

اطلاعات بیشتر درباره زیروکلاینت

  • تین کلاینت

تین کلاینت ها به نوعی رایانه های کوچک هستند که می توانند هم به طور مستقل و هم وابسته به سرور کار کنند .

اطلاعات بیشتر درباره تین کلاینت

شرکت رایان اندیشه مایا در زمینه مشاوره ، فروش انواع زیروکلاینت ، تین کلاینت ، راه اندازی و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری ، آماده ارائه مشاوره به مراکز آموزشی ، شرکت ها و سازمان ها می باشد .

درباره

3 دیدگاه در خدمات پشتیبانی شبکه
  1. بی نظیر بود … وجود همین اطلاعات است که انرژی رو به آدم می بخشه

  2. این کلیپ رو حتما ببینین
    ویدائو
    vidao.ir/v/47021


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *