بهترین زیروکلاینت ها

در مقاله های قبل در مورد این که زیروکلاینت چیست و چه کاری انجام می دهد توضیح داده بودیم. در این مطلب با برندها و بهترین زیروکلاینت ها آشنا می شویم.

بهترین زیروکلاینت ها

زیروکلاینت HP t310

زیروکلاینت HP t310

  • زیروکلاینت HP t310

این دستگاه علاوه بر قیمت مناسب و ارزان، برای زیر ساخت مجازی سازی به شدت مناسب است. زیروکلاینت T310 با داشتن برد اختصاصی TERA 2321، برای مجازی سازی سازمان ها و شرکت ها بر بستر VMware مناسب می باشد و به صورت بهینه برای مجازی سازی طراحی شده است. وزن کم، قیمت مناسب، برد اختصاصی برای پیاده سازی مجازی سازی، وجود پورت LAN تا سرعت ۱۰۰۰ Mbps از مزایای این دستگاه می باشد.

  • زیروکلاینت HP T310 G2

این دستگاه ورژن جدید دستگاه t310 می باشد و تفاوت آن با ورژن قبلی خود، داشتن پورت فیبر نوری است. برد هر دو دستگاه یکسان و از نوع TERA2321 PCoIP می باشد.

زیروکلاینت ۱۰Zig V1206 P

زیروکلاینت ۱۰Zig V1206 P

  • زیروکلاینت ۱۰zig

برند ۱۰ zig دارای ۲ مدل دستگاه با بردهای TERA 2321 می باشد. این دستگاه از لحاظ مدل مادربرد همچون HP t310 می باشد و دارای برد TERA 2321 است و از پروتکل VMware برای مجاز سازی پشتیبانی می کند.

زیروکلاینت ۱۰Zig V1206-P علاوه بر برد، از لحاظ ظاهری و تعداد پورت ها کاملا شبیه دستگاه T310 می باشد.

اگر شما برای مجازی سازی مجموعه خود به دنبال دستگاهی هستید که بر روی پروتکل VMware کار کند و برای آن بهینه شده باشد، می توانید هم از دستگاه HP t310 و هم از مدل های ۱۰zig و همچنین می توانید از مدل های Dell Wyse PXN 5030 و دستگاه Atrust W100 که جلوتر معرفی می شود استفاده کنید.

زیروکلاینت های Dell Wyse

زیروکلاینت های Dell Wyse

  • زیروکلاینت های Dell Wyse

از این نوع برند می توان به مدل زیرو کلاینت Dell Wyse PXN 5030 اشاره کرد. این دستگاه دارای برد teradici tera2321 می باشد که برای مجازی سازی بر بستر VMware و پروتکل PCoIP کاملا بهینه است.

زیروکلاینت Atrust W100

زیروکلاینت Atrust W100

  • زیروکلاینت Atrust W100

این مدل دستگاه به دلیل برد ترادیسی که دارد برای پروتکل PCoIP به شدت بهینه شده است. برد این دستگاه همچون مدل های معرفی شده قبلی TERA2321 می باشد و از لحاظ راه اندازی بر بستر PCoIP هیچ تفاوتی با بقیه دستگاه ها ندارد. پشتیبانی از پورت LAN تا سرعت ۱۰۰۰، و کیفیت تصویر Full HD از ویژگی های این دستگاه می باشد.

معمولا افرادی که بخواهند از این دستگاه به دلیل وجود برد ۲۳۲۱ ترادیسی استفاده کنند، پیشنهاد می شود به سراغ مدل های مشابه همچون HP T310 بروند. به دلیل این که قیمت دستگاه T310 ارزانتر و همچنین موجودی آن در بازار بهتر است به همین دلیل پشتیبانی آن برای مشتری راحت تر است.

زیرو کلاینت vCloudPoint

زیرو کلاینت vCloudPoint

  • زیرو کلاینت vCloudPoint

در آخر می توان زیروکلاینت vCloudPoint را معرفی کرد که به دلیل سادگی در راه اندازی، می توان آن را برای مجموعه های کوچک و تا ۱۰ کاربر مناسب دانست. البته لازم به ذکر است این دستگاه فقط از پروتکل DDP اختصاصی خود پشتیبانی می کند و دستگاه مناسبی برای پروتکل های حرفه ای همچون Citrix و VMware دانست. لازم به ذکر است این دستگاه بیشتر برای مجموعه های کوچک و تا ۱۰ کاربره و همچنین مراکز آموزشی و مدارس مناسب است.

blank
درباره رایان اندیشه مایا

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با شماره تماس های مجموعه تماس حاصل فرمائید. همچنین می توانید شماره خود را برای ما ارسال نمائید، تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *