خرید زیرو کلاینت

خرید زیرو کلاینت مناسب یکی از دغدغه های امروزه هر سازمان و شرکت می باشد. انتخاب بین زیروکلاینت ایرانی و خارجی و تفاوت های آن ها را در این مقاله با هم بررسی می کنیم.

خرید Zero Client

با توجه به استقبال مدیران و کارشناسان IT مجموعه های متفاوت، از زیرو کلاینت ها و همچنین مشکلات زیاد کیس های کامپیوتری رفته رفته بازاری رقابتی برای شرکت های ارِئه دهنده زیرو کلاینت به وجود آمده است. به دلیل نو ظهور بودن این بازار،اغلب مشتریان و کارفرمایان معمولا هنگام خرید ZeroClient به توضیحات اولیه (پرزنت) کارشناسان شرکت ها اکتفا می کنند. در ادامه ما به چندین نکته مهم برای خرید زیرو کلاینت مناسب اشاره میکنیم.

 • خرید زیرو کلاینت خارجی

هیچگاه برای خرید زیرو کلاینت با برند های خارجی به سایت های داخلی اکتفا نکنید!برای خرید هر برند، چنانچه مشاورین شرکت ها ادعای نمایندگی محصولی در ایران را داشتند، حتما از سایت اصلی کمپانی آن برند استعلام نمایندگی ایران را بگیرید. این نکته در خرید زیرو کلاینت از آن جهت قابل اهمیت است که، یکی از مهمترین مزیت های زیرو کلاینت ها عمر بالای آنهاست (حداقل ۵ سال ). حال چنانچه مشتریان از نمایندگان و واسطه های جعلی خرید کنند، قطعا در پشتیبانی و گارانتی به مشکل برخواهند خورد. شرکت های معتبر ارائه دهنده زیرو کلاینت در ایران بسیار محدود و انگشت شمار می باشند. و در صورتی که زیرو کلاینت شما دچار مشکل شود و یا قصد گسترش شبکه خود را داشته باشید، به احتمال بالا شرکتهای جعلی توان پشتیبانی ویا تامین مجدد این تجهیزات را برای شما نخواهند داشت. بازار زیرو کلاینت در سال های آخیر دچار آشفتگی بسیار زیادی شده است. اعتماد به برند های خارجی برای مشتریان سخت است. اما بعضی از زیرو کلاینت ها شناخته شده تر و معتبرتر از سایرین هستند و به عبارتی امتحان خود را پس داده اند.

خرید زیرو کلاینت ایرانی

برندهایی مانند: HP , NComputing , vCloudPoint, Centerm.

در این میان زیرو کلاینت های HP از نظر کیفیت و تنوع در محصول تفاوت چشمگیری با سایر رقبا دارد. همچنین برند vCloudPoint با داشتن پروتکل DDP و نرم افزار مدیریتی ساده و قدرتمند vMatrix و قیمت بسیار مناسب توانسته اند مورد توجه مشتریان با کاربری های متفاوت قرار بگیرند. نکته: تنها زیرو کلاینتی که نمایندگی رسمی در ایران دارد برند vCloudPoint میباشد.نماینده رسمی آن شرکت رایان اندیشه مایا بوده که از طریق سایت اصلی کمپانی vCloudPoint قابل استعلام می باشد. البته برندهای دیگری در بازار وجود دارد که متاسفانه به علت گرانی ویا عدم موجودی کالا صرفا نامی از آنها در فروشگاه های اینترنتی وجود دارد.

 • خرید زیرو کلاینت ایرانی

در خرید زیرو کلاینت با برند های ایرانی یا برند های نا آشنا بهتر است به نکات زیر توجه کنیم: اگر نام برند را برای اولین بار میشنوید و یا تنها یک شرکت ادعای تولید زیرو کلاینت ایرانی را مانند برند NoPC و..دارد. دقت کنید که در این نوع زیرو کلاینت ها شرکت تولید کننده داخلی،تنها به مونتاژ کردن و نصب برنامه ای لینوکسی بر روی بردهای ساده (Raspberry pi و Orange pi PC) میپردازد. دراین حالت تین کلاینت های ساده به زیروکلاینت تبدیل میشوند. حال از آنجا که فروش این زیرو کلاینت ها می تواند حاشیه سود بالایی داشته باشد، توسط مشاورین فنی شرکت ها تحت عنوان زیروکلاینت ایرانی به مشتریان پیشنهاد می شود.

 • نکته اول: اگر از تاکتیک های فروش شرکت ها عبور کنیم، فروش یک برند خاص و ناآشنا شما را از استعلام قیمت درست باز میدارد. بنابراین شرکت ارائه دهنده آن برند و حتی گاها برند های ثبت نشده، محصول خود را با زیرو کلاینت های برندهای مطرح که همان کارایی را دارند و از همان پروتکل ها استفاده میکنند،مقایسه مینمایند. و متاسفانه مشتری با توجه به تفاوت قیمت، گاها بدون بررسی بیشتر خرید خود را در این مرحله انجام میدهد.
 • نکته دوم: ایجادو تولید یک برند جدید برای زیرو کلاینت باعث می شود تا شرکت تولید کننده از طریق سخت افزار زیرو کلاینت سود خوبی برده و مشتری از آن مطلع نخواهد شد.
 • نکته سوم: شرکت رایان اندیشه مایا برای از بین بردن این ابهامات، به طور کاملا شفاف عمل میکند. کادر فنی مجرب شرکت مایا، متناسب با کاربری کارفرما، زیروکلاینت سفارشی تولید میکند. این امر به مشتری کمک میکند تا چنانچه درخواست زیرو کلاینت با کاربری ساده و ارزان قیمتی دارد دستگاهی ساده تر، و چنانچه زیروکلاینتی با کاربردی حرفه ای نیاز دارد متناسب با درخواست ایشان محصول سفارشی تولید شود.
 • نکته چهارم: مزیت های اطلاع کامل مشتری از پروسه تولید زیروکلاینت:
  • مشتری با تکنولوژی بکار رفته در زیروکلاینت مایا به طور حقیقی آشنا می شود. حتی خرید سخت افزار مورد نیاز برای تولید زیروکلاینت، در صورت تمایل مشتری بر عهده او گذاشته می شود. در شرکت های تولید کننده دیگر، به علت اینکه مشتری در انتخاب یا خرید سخت افزار خود دخالتی ندارد، تولید کنندگان میتوانند از این موقعیت سود بسیار زیادتری ببرند.
 • به علت اینکه زیروکلاینت مایا کاملا سفارشی و طبق درخواست مشتری تولید می شود، متخصصین شرکت رایان اندیشه مایا دقیقا مطابق با نیاز مشتری قابلیتهای لازم و Customize کردن زیرو کلاینت را به آن می افزایند.
 • نکته پنجم: در هنگام خرید زیرو کلاینت اگر مشاهده کردید شرکتی از رزومه قدرتمند خود برای جلب رضایت مشتریان در وب سایت خود استفاده میکند، حتما با وسواس فراوان آن رزومه ها را پیگیری کنید. بسیاری از شرکت ها از رزومه شرکت های دیگر جهت جلب مشتری استفاده میکنند !!! از همین رو شرکت رایان اندیشه مایا از مشتریان مثال زدنی خود گواهی حسن انجام کار مکتوب و قابل پیگیری دریافت مینماید.

دارای بالاترین رزومه اجرایی در:

 • مدارس و دانشگاه های تهران.
 • بانک ملی مرکزی.
 • فرودگاه مهر آباد.
 • بیمه مرکزی.
 • صنایع دفاع.
 • شرکت های دولتی و خوصوصی دیگر.

امیدواریم توانسته باشیم شما را در خرید زیرو کلاینت مناسب راهنمایی کرده باشیم. چنانچه نیاز به مشاوره دارید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل فرمایید.

blank
درباره رایان اندیشه مایا

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با شماره تماس های مجموعه تماس حاصل فرمائید. همچنین می توانید شماره خود را برای ما ارسال نمائید، تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *