زیرو کلاینت استوک

در مطالب قبلی در مورد زیروکلاینت ها صحبت کردیم. در این مطلب در مورد زیروکلاینت های استوک یا به اصطلاح زیرو کلاینت های استوک صحبت می کنیم و و موارد زیر را با هم بررسی می کنیم:

 • زیروکلاینت دست دوم.
 • نکات مهم زیرو کلاینت دست دوم.
 • زیرو کلاینت استوک.
 • خرید زیرو کلاینت دست دوم.

جهت اطلاع از قیمت انواع زیروکلاینت استوک و کارکرده و یا ریفر می تونید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید. و یا از طریق واتس آپ برای ما پیغام بگذارید تا کارشناس ما با شما تماس بگیرند.

۰۲۱-۸۸۶۴۰۱۹۴ / ۰۲۱-۸۸۶۴۰۱۹۵ / ۰۲۱-۸۸۶۴۰۱۹۶ / ۰۹۱۹۵۹۴۴۶۶۵

 

زیرو کلاینت دست دوم

به زبانی ساده زیرو کلاینتی که قبلا استفاده شده باشد را زیرو کلاینت استوک می نامند. در سال های اخیر با توجه به ظهور دستگاه های جدید در عرصه شبکه های کامپیوتری مانند all in one، تین کلاینت، زیرو کلاینت و… انتخاب دستگاهی مناسب، کاری سخت می باشد. مشاوره با متخصصین این حوزه در انتخاب دستگاهی مناسب امری اجتناب ناپذیر است. با توجه به قیمت پائین و پیشرفت تکنولوژی های ساخت زیرو کلاینت، این دستگاه ها مورد استقبال بهتری در سال های اخیر قرار گرفته اند. افزایش قیمت و گرانی های قطعات سخت افزاری حوزه IT، سبب شده تا بازار زیروکلاینت های استوک به آرامی شکل بگیرد.

زیرو کلاینت دست دوم

برترین زیرو کلاینت های استوک رایان اندیشه مایا

زیرو کلاینت استوک hp t310 زیرو کلاینت استوک dell wyse 5030 PXN
زیرو کلاینت hp t310

قیمت: ۳،۰۳۰،۰۰۰ تومان

خرید زیروکلاینت hp t310

زیروکلاینت استوک

قیمت: ۳،۰۵۰،۰۰۰ تومان

خرید زیروکلاینت dell wyse 5030

6 ماه گارانتی تعویض

زیرو کلاینت استوک dell wyse CX0 زیرو کلاینت استوک dell wyse d200
زیرو کلاینت dell wyse cx0

قیمت: ۱،۰۵۰،۰۰۰ تومان

خرید زیروکلاینت dell wyse cx0

زیرو کلاینت dell d200

قیمت: ۹۵۰۰۰۰ تومان

خرید زیروکلاینت dell wyse d200

نکات مهم زیرو کلاینت دست دوم

از آنجایی که زیروکلاینت ها مانند کامپیوتر ها نیستند و فاقد قطعات سخت افزاری می باشند، در نتیجه قابلیت ارتقاع هم ندارند. مگر اینکه سرور خود را ارتقاع دهید. زیروکلاینت ها همانند یک ترمینال دسترسی هستند. از این رو استوک یا نو بودن آن ها به دلیل نداشتن قطعات مکانیکی چندان اهمیتی ندارد. نکته بسیار مهم آن است که هنگام خرید زیروکلاینت استوک، از معتبر بودن شرکت فروشنده، اطمینان حاصل فرمائید. و سعی کنید از شرکتی معتبر زیرو کلاینت دست دوم خود را تهیه نمائید. بعضی از مدل های زیرو کلاینت باید برای فعال شدن به اینترنت متصل شوند و توسط کمپانی مرجع فعال شوند. پس از فعال سازی می توانند حتی در محیط های بدون اینترنت نیز فعالیت کنند. متاسفانه اخیرا مشاهده شده بعضی از برندهای معتبر که سال ها در ایران فعالیت داشته اند با مشکل فعال سازی مواجهه شده اند. مانند برند NComputing که در یک سال گذشته اقدام به غیرفعال سازی بعضی از مدل های خود کرده است. و شما برای استفاده از این زیرو کلاینت مجبور هستید مبلغی را به صورت ماهیانه یا سالیانه پرداخت کنید.

همین امر موجب بوجود آمدن مشکلاتی اساسی برای شرکت هایی که از محصولات این شرکت استفاده می کنند شده است. پس در هنگام خرید زیرو کلاینت های استوک بهتر است زیرو کلاینت هائی را تهیه کنید که نیازی به فعال سازی آنلاین نداشته باشند. و بتوانند بدون نیاز به اینترنت و فعال سازی، کار کنند. حتی اگر در هنگام خرید، فروشنده از اعتبار دستگاه و کمپانی سازنده شما را مطمئن نمود.

باید در نظر داشته باشید که دو امکان وجود دارد:

 • کمپانی تولید کننده دستگاه، به فعالیت خود ادامه ندهد و بسته شود.
 • به علت تحریم هیچ گونه دستگاهی به ایران ارائه نگردد.

حتی اگر شرکتی ادعا کند که نمایندگی رسمی آن دستگاه را دارد. اعطای نمایندگی طبق استانداردهای جهانی به صورت سالیانه می باشد. و احتمال اینکه سال بعد، کمپانی اصلی اعطای نمایندگی خود را لغو کند وجود دارد. همین مسئله باعث به وجود آمدن مشکلاتی از قبیل تامین قطعات، دستگاه و… می شود. این نکته برای خرید زیرو کلاینت استوک و نو قابل توجه است.

انواع زیروکلاینت استوک

قیمت زیرو کلاینت استوک

در هنگام خرید زیروکلاینت باید توجه داشت زیرو کلاینت مورد نظر از چه پروتکل هایی پشتیبانی می کند. قیمت زیرو کلاینت های دست دوم با توجه به قابلیت پشتیبانی از چند پروتکل و تعداد پورت ها با یکدیگر تفاوت دارد. پروتکل هایی از جمله RDP ،DDP  ،PCoIP و یا ICA.

RDP: پروتکلی ارزان که دستگاه های زیادی این پروتکل را پشتیبانی می کنند. و نصب و راه اندازی آسانی دارد.

DDP: از پروتکل RDP گرانتر می باشد و تکنولوژی پیاده سازی بسیار آسانی دارد. ولی تنها کمپانی Vcloudpoint آن را ارئه می دهد و مختص دستگاه های خود شرکت Vcloudpoint  می باشد.

PCoIP و ICA: زیروکلاینت های مبتنی بر این پروتکل ها از دو نوع فوق گرانتر می باشند. نیاز به پیاده سازی فنی و تخصصی دارند. کمپانی های مختلفی با برندهای متعددی آن ها را ارائه می دهند.

خرید زیرو کلاینت استوک

به طور کلی خرید زیرو کلاینت استوک ارزانترین راه جهت تهیه دیوایس های نهایی برای راه اندازی یا تعویض شبکه می باشد. حتما توجه داشته باشید خرید زیروکلاینت دست دوم همانند نو آن مشکل است. زیرا زیروکلاینت دستگاهی نیست که در ویترین یک فروشگاه موجود باشد و شما به راحتی بتوانید آن را تهیه نمائید. و همچنین شرکت های معدودی وجود دارند که در زمینه ارائه زیروکلاینت فعالیت می کنند. توصیه می شود جهت خرید زیروکلاینت کار کرده حتما با شرکت های موجود در این زمینه مشورت نمائید. چون اگر زیروکلاینتی تهیه کنید که تنها از پروتکل های DDP یا RDP پشتیبانی کند، در صورتی که بخواهید در آینده شبکه خود را گسترش دهید و نیاز به زیروکلاینتی داشته باشید که در بسترهای PCoIP و ICA کار کنند، نمی توانید از زیروکلاینت های RDP و DDP استفاده کنید. تامین نیازهای فعلی و آینده نگری در خرید دستگاه های زیروکلاینت جهت استفاده در شبکه بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین دلیل توصیه می شود جهت تهیه هر نوع زیروکلاینت دست دوم یا نو با متخصصان این حوزه مشورت نمائید. شرکت رایان اندیشه مایا آماده ارائه مشاوره رایگان در حوزه خرید دستگاه های زیروکلاینت می باشد.

سوالات متداول زیرو کلاینت استوک

 • قیمت زیرو کلاینت های استوک چگونه تعیین می شود؟

قیمت زیرو کلاینت های استوک بر اساس پروتکل های پشتیبانی شده در آن ها تعیین می شود. هرچه میزان پروتکل های پشتیبانی بیشتر باشد قیمت دستگاه بیشتر است. عواملی مثل کوچکی دستگاه و پشتیبانی از پورت های مختلف هم در تعیین قیمت دخیل هستند.

 • خرید زیرو کلاینت استوک به صرفه است یا زیرو کلاینت نو؟

این قضیه کاملا به بودجه شما بستگی دارد. زیرو کلاینت های استوک معمولا تا ۴۰ درصد قیمتی کمتر دارند. تنها چیزی که شاید درباره زیرو کلاینت های استوک و نو بتوان گفت میزان گارانتی آن ها است. گارانتی زیرو کلاینت های استوک معمولا تا ۶ ماه می باشد. تمامی زیرو کلاینت های استوک رایان اندیشه مایا دارای ۶ ماه گارانتی تعویض می باشند.

 • تفاوت زیرو کلاینت استوک با نو در چیست؟

به طور کلی زیرو کلاینتی که از پلمپ در بیاید و فقط برای نمایش از آن ها استفاده شود را زیرو کلاینت استوک می گویند. ولی زیرو کلاینت های دست دوم را کاربر نهایی استفاده کرده است. اما در بازار این به هر دو این نوع زیرو کلاینت ها، استوک گفته می شود.

blank
درباره رایان اندیشه مایا

در صورت وجود هرگونه سوال می توانید با شماره تماس های مجموعه تماس حاصل فرمائید. همچنین می توانید شماره خود را برای ما ارسال نمائید، تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

2 دیدگاه در زیروکلاینت استوک
 1. blank

  می گم به غیر از این زیروکلاینت ها، زیروکلاینت های استوک دیگه هم دارید برای فروش؟

  • blank

   سلام.
   بله.
   به غیر از موارد بالا، زیروکلاینت های استوک دیگه هم داریم.
   تقریبا تمامی مدل های زیروکلاینت به صورت استوک هم موجود است.
   جهت اطلاعات بیشتر شماره خود را بگذارید تا با شما تماس بگیریم.
   با تشکر.


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *