مدرسه هوشمند

  • مدرسه راهیان فضیلت 3
  • مدرسه راهیان فضیلت 2

هوشمند سازی کامل مدرسه راهیان فضیلت منطقه ۲

مدرسه دولتی دخترانه راهیان فضیلت منطقه ۲

در تابستان سال ۹۵، به درخواست مدرسه راهیان فضیلت منطقه ۲ تهران، شرکت رایان اندیشه و چندین شرکت همکار دیگر جهت هوشمند سازی کامل این مدرسه، کاندید شدند.هزینه مورد نیاز این پروژه، توسط شرکت های کاندید به مدرسه اعلام و فاکتورهای هوشمندسازی از سوی بخش فناوری اداره آموزش و پرورش مورد کارشناسی و بررسی دقیق قرار گرفته شد. اعلام هزینه ی بسیار پایین شرکت مایا، منجر به تعجب و ابهام برای کارشناسان فنی شده و سوالی که مطرح شد.

کاهش هزینه چشمگیر

پرسش اصلی مسئولان، درباره کیفیت اجرا و علت تفاوت قیمت بالای بین تجهیزات و راهکارهای ارائه شده توسط شرکت مایا و سایر شرکت ها بود.

اولین در ایران

به این ترتیب برای اولین بار در ایران، استفاده از تکنولوژی زیرو کلاینت در مدارس، با استفاده از سیستم های VCloudPoint-S100 و توسط شرکت رایان اندیشه، در دبیرستان (دوره اول) دخترانه راهیان فضیلت انجام شد. در کمتر از یک هفته استفاده از سیستم ها، نگرانی عدم سازگاری دبیران و دانش آموزان مدرسه با راهکار های جدید برطرف شد. جالبتر اینکه با وجود نصب بیش از ۴۵ زیرو کلاینت و یک سرور مجازی سازی شده و هوشمندسازی کامل ۱۵ کلاس، باز هم برای پشتیبانی سیستم ها، نیازی به حضور مسئول فناوری در مدرسه نمیباشد! و این موضوع یکی از ویژگی های منحصر به فرد و مفید راهکار ارائه شده توسط شرکت مایا می باشد.

مدرسه راهیان فضیلت 1

مدرسه راهیان فضیلت ۱

هوشمند سازی مایا

جهت زیبایی هرچه بیشتر و بالا بردن امنیت در کلاسها، کلیه زیرو کلاینت ها در باکس های کوچک مخصوص و قفل دار و دور از دسترس دانش آموزان تعبیه شدند. با استفاده کردن از راهکار زیرو کلاینت مدیران مدارس میتوانند به سادگی و از پشت سیستم خود، کلیه کلاس ها و کارگاه کامپیوتری را نظارت و مدیریت کنند.

گواهی حسن انجام کار این پروژه، پس از یک سال پشتیبانی مداوم ، از طرف مدیریت محترم مدرسه به شرکت مایا اعطا شد.

هوشمند سازی کلاس درس هوشمند سازی سایت مدرسه تجهیزات جانبی
نوع دستگاه: زیرو کلاینت مدل vcloudpoint s100 نوع دستگاه: زیرو کلاینت مدل vcloudpoint s100 ویدیو پروژکتور: ۱۵ عدد
تعداد: ۱۵ عدد تعداد: ۳۰ عدد پرده نمایش: ۱۵ عدد
سرور ۱ عدد به همراه تجهیرات جانبی دوربین مدار بسته: ۲۴ عدد – به همراه تجهیزات جانبی

توضیحات پروژه:

  • شبکه کردن کامل مدرسه.
  • بیش از ۲۰۰۰ متر کابل کشی شبکه.
  • نصب و راه اندازی ویدیو پروژکتورها.
  • نصب و راه اندازی سیستم امنیتی ، دوربین مداربسته، سیستم صوتی.
  • پشتیبانی کامل مدرسه.

در پاییز سال ۹۶ معاونت وزیر آموزش پرورش استان تهران و جمعی از مسئولان، از پروژه راهیان فضیلت و بروزرسانی های آن بازدید نمودند. در پی این بازدید، مدیریت و مجموعه راهیان فضیلت به عنوان مدرسه نمونه منطقه ۲ تهران معرفی گردیدند .

درایت و حسن انتخاب مدیریت توانمند مدرسه راهیان فضیلت ۱، سبب شد تا با مشاهده نتیجه این هوشمندسازی کم هزینه، مدارس همجوار مانند مدرسه دولتی ایران طلب و مدرسه بین الملل نیز، درخواست همکاری با شرکت رایان اندیشه را داشته باشند. پیرو این استقبال، شرکت رایان اندیش، پروژه های مشابه بسیاری را در مدارس منطقه سعادت آباد اجرا نمود.

رایان اندیشه مایا

شرکت رایان اندیشه همچنان پشتیبانی این مجموعه و مدارس همجوار را بر عهده دارد. تکنولوژی زیرو کلاینت قابلیت های ویژه بسیاری مانند عدم خرابی، سرعت بالا، هزینه کم و..دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره این تکنولوژی با مشاورین شرکت مایا تماس حاصل نمایید. لطفا توجه داشته باشید که برای هوشمند سازی مدرسه خود، با شرکت هایی با رزومه واقعی و امکان مراجعه حضوری به پروژه های قبلی مشورت کنید. یک انتخاب درست می تواند سال ها شما را از دغدغه های مرتبط با فناوری و هوشمند سازی رها کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *